Kosmetické ošetření pro všechny typy pleti

Dopřejte své pleti špičkovou péči přesně podle jejích potřeb! Aknózní, suchá, smíšená i zralá pleť si budou při kosmetickém ošetření libovat

 Přeposlat

Pošlete tuto nabídku e-mailem
Přidat další
Platnost Vykupónu je 27. 12. 2012–1. 3. 2013
Ukončeno
od 299 Kč
 • Základní kosmetické ošetření pleti za 299 Kč
 • Kosmetické ošetření aknozní pleti za 333 Kč
 • Exkluzivní kolagenové ošetření pleti za 349 Kč
 • Součástí vždy úprava a barvení obočí
 • Použití kvalitních kosmetických přípravků
 • Příjemné prostředí Salonu Beauty Smart
 • Rezervujte na tel. 775 531 595, platnost do 1. března

Hýčkejte svoji pleť v každém věku!

Jen zdravá pleť je krásná!

Pleť vyžaduje péči v každém věku a každém ročním období. Dopřejte své pokožce v zimě pořádnou dávku regenerace – odvděčí se vám za to svou vitalitou a krásou! Vyberte si ze tří kosmetických ošetření to, které nejlépe vyhovuje potřebám vaší pleti.

 • Základní ošetření pleti za 299 Kč
 • Ošetření aknozní pleti za 333 Kč
 • Exkluzivní kolagenové ošetření pleti za 349 Kč

Salon Beauty Smart

Šumavská 19
120 00 Praha 2
Tel. 775 531 595
222 524 463
Otevírací doba:
Po–Pá: 10.00–19.00
Zastávka Šumavská
Tramvaj 10 a 16

Základní kosmetické ošetření vyživí všechny typy pleti

Základní kosmetické ošetření dodá pleti potřebnou hydrataci a zbaví ji všech nečistot. Zahrnuje úpravu a barvení obočí, čištění pleti, aplikaci čisticí masky, masáž krku a dekoltu, relaxaci s obličejovou maskou dle typu pleti.

Ošetření aknózní pleti ji dokonale vyčistí

Zahrnuje úpravu a barvení obočí, čištění pleti, aplikaci masky Aknestop, masáž krku a dekoltu, relaxaci s obličejovou maskou na vyrovnání nerovností pleti. Problematická pleť bude dokonale vyčištěná, projasněná a zklidněná.

Kolagenové ošetření povzbudí zralou a unavenou pleť

Zralá pleť získá zpět svou elasticitu. Zahrnuje úpravu a barvení obočí, čištění pleti, aplikaci kolagenové masky, masáž krku, dekoltu a obličeje, relaxaci s maskou s AHA kyselinami.

Pražský salon poskytuje kompletní péči o tělo

Oblíbený Salon Beauty Smart se nachází v centru Prahy, jen kousek od náměstí Míru. Přivítá vás zde příjemné prostředí a vždy ochotný a usměvavý personál. Kromě řady zeštíhlujících procedur zde můžete vyzkoušet také koupel s rybičkami Garra Rufa nebo se svěřit do rukou šikovné masérky a zkušené kosmetičky. Samozřejmostí je vysoká kvalita služeb a profesionální přístup.


Jak uplatnit tuto slevu – čtěte pozorně

Po zaplacení obdržíte Vykupón, který uplatníte u dodavatele slevy – rezervace nutná

Po obdržení Vykupónu (přijde vám e-mailem) rezervujte na tel. 775 531 595 nebo 222 524 463. Vytištěný Vykupón uplatníte: Salon Beauty Smart, Šumavská 19, 120 00 Praha 2. Otevírací doba: Po–Pá: 10.00–19.00, ranní a večerní hodiny a víkendy po dohodě. Rezervaci je možné zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak Vykupón propadá bez náhrady.

Platnost Vykupónu je 27. 12. 2012–1. 3. 2013


Adresa dodavatele slevy

Beauty Smart

beautysmart.cz

Adresa
Šumavská 1050/19
120 00 Praha 2
mapa

Kontaktní osoba:
recepce

ipl/email/cz
Tel. 775 531 595, 222 524 463

Ukončeno
od 299 Kč

Ručíme za tento nákup

 • Ručíme za tento nákup
 • Kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s plněním Vašeho Vykupónu
 • Pokud máte jakýkoliv dotaz, zavolejte nám na tel.: 222 703 222

Dotazy k nabídce (0)
od 299 Kč
Ukončeno
Nabídka skončila 2. 1. 2013

Dodavatel Beauty Smart
Hodnocení minulých akcí (638 zákazníků)

Zákaznická podpora

Tel.: 222 703 222

Nejčastější dotazy

 • Jak můžu koupit tuto nabídku?

  Klikněte na zelené tlačítko „Koupit“ nebo „Vybrat variantu“. Na stránce s objednávkou vyplňte vše potřebné a klikněte na „Dokončit objednávku“. Po zaplacení Vám na zadaný e-mail přijde Vykupón (ten najdete i v sekci „Moje nákupy“). Dále postupujte dle instrukcí (jsou uvedené na Vykupónu a u nabídky v návodu „Jak uplatnit slevu“ – vždy čtěte pozorně).

 • Co je to Vykupón, jak mám uplatnit slevu?

  Vykupón je slevový poukaz s unikátním číselným kódem – přijde Vám na Váš e-mail po přijetí platby na Vykupto.cz. Tento kód pak slouží k uplatnění zakoupené slevy. Přesný postup uplatnění najdete na Vykupónu a u každé nabídky v návodu „Jak uplatnit slevu“.

 • Kdy mi přijde Vykupón?

  Po přijetí platby na účet Vykupto.cz Vám bude Vykupón automaticky zaslán na e-mail, který zadáte na stránce s objednávkou. V případě platby kartou tak održíte Vykupón obratem, pokud zaplatíte převodem, pak Vám dorazí za 1–3 pracovní dny. Vykupón najdete také v sekci „Moje nákupy“ (vpravo nahoře po přihlášení).

 • Máte dárkovou verzi Vykupónu?

  Ano! Přihlaste na Vykupto.cz, jděte do „Moje nákupy“ (odkaz najdete v menu vpravo nahoře) a klikněte na „Dárkový Vykupón“. Dostanete se na stránku, kde si můžete vybrat grafické téma a do Vykupónu můžete napsat přání. Je to originální dárek, který potěší každého!

 • Kdo je to dodavatel slevy?

  Vykupto.cz je slevový portál, který domlouvá slevy u dodavatelů – firmy, značky, restaurace, cestovní kanceláře apod. Na Vykupto.cz pak kupujete Vykupón (slevový kupón), který uplatníte u dodavatele slevy pomocí unikátního číselného kódu z Vykupónu.

 • Můžu zaplatit jinak než kartou nebo převodem?

  Ano! Můžete zaplatit složenkou nebo vkladem v bance (výše poplatku se řídí podmínkami konkrétní banky). V objednávce zvolte způsob platby „Převodem na účet“ a dokončete objednávku – na další stránce se Vám zobrazí platební údaje (přijdou Vám i e-mailem).

Další často kladené dotazy