Třídenní festival Rock on the Rocks

Unikátní spojení české a německé hudby v přírodním areálu. Vstupenka za polovinu včetně kempování a lezení po skalách jedině s Vykupto.cz!

 Přeposlat

Pošlete tuto nabídku e-mailem
Přidat další
Platnost Vykupónu je 18. 5.–1. 6. 2012
Ukončeno
250 Kč
 • 3denní vstupenka na festival Rock on the Rocks
 • Od pátku do neděle 1.–3. června
 • Jedinečné spojení české a německé hudební scény
 • Vystoupí Prague Conspiracy a Konrad Küchenmeister
 • Přírodní areál v Českosaském Švýcarsku
 • Atraktivní workshopy, výstavy a lezení po skalách
 • Včetně kempování, další vstup pro mladší 16 let za 250 Kč

Dejte si rockovou muziku v krásném přírodním areálu!

Již podruhé se rozezní malebný kout Českosaského Švýcarska jedinečnou rockovou muzikou. První červnový víkend se v blízkosti pískovcových skal u Ostrova nad Tisou koná festival Rock on the Rocks, který nabízí unikátní spojení české a německé hudební scény, atraktivní workshopy a široké možnosti sportovního lezení. Letos se pořadatelům podařilo naplnit program zvučnými jmény, headlinery festivalu jsou česká legenda Prague Conspiracy a německý multiinstrumentalista Konrad Küchenmeister.

Kompletní program naleznete zde


►Čeká vás spousta skvělé hudby, interaktivní workshopy a lezení po skalách

Jedinečné spojení české a německé scény

Prague Conspiracy (původní Prag Ska Conspiracy) ovládá již několik let českou a německou rokovou scénu. Rockové kytary zpárované s výrazným ženským hlasem jsou zaručeným garantem úspěchu. Multiinstrumentalista Konrad Küchenmeister zase komponuje, mixuje a sestavuje svoji hudbu živě přímo na pódiu. V současnosti působí hlavně v Brazílii, kde se proslavil především svojí spolupráci s Manu Chaem. Pro vyznavače tvrdší muziky je v programu hlavním lákadlem drážďanská parta muzikantů Kill Me Pussycat a pražští Caffeine. Elektropunk zazní v podání No Good OK a alternativnější tvář rocku obstarají Let Me Fall z Děčína.

►Loňský ročník byl parádní zážitek

Vstupenka za polovinu jedině s Vykupto!

Jedině s Vykupto získáte třídenní vstupenku na festival Rock on the Rocks za polovinu! Vstupenka zahrnuje také kempování v areálu a na jejím základě můžete na místě zakoupit další vstupenky pro mladší 16 let za 250 Kč. Hudební část festivalu se odehraje v pátek a v sobotu, doprovodný program ale v ničem nezaostává.

►Vstupenka zahrnuje také kempování v areálu

Interaktivní workshopy a lezení po skalách

Pískovcové skály u Ostrova nad Tisou vybízejí ke sportovnímu lezení! Můžete také vyrazit na kolo nebo pěšky na výlety do okolí. V programu jsou také atraktivní workshopy – sami si vyrobíte elektronický hudební nástroj, naučíte se hrát na „nabustřenou“ elektrickou kytaru, dozvíte se něco o současném designu, naučíte se fotit portréty nebo se přiblížíte streetartu!

„Hlavním smyslem akce je interakce Čechů a Němců, přičemž se zaměřujeme především na lidi, kteří se zajímají o hudbu, kulturu a sportovní lezení,“ říká organizátor Philipp Scherf ze spolku Dresdener Verein Kultur! Courage e.V.


Jak uplatnit tuto slevu – čtěte pozorně

Vykupón uplatníte v místě slevy

Vykupón vytiskněte a uplatněte u vstupu na festival Rock on the Rocks, Tisá, 403 36 Tisá-Ostrov. Vykupón lze také vyměnit za vstupenku na čerpací stanici TTB Tisá, 403 36 Tisá-Ostrov. Na základě Vykupónu je možno zakoupit pro mladší 16 let vstupenky na místě za 250 Kč.

Platnost Vykupónu je 18. 5.–1. 6. 2012


Adresa dodavatele slevy

http://www.rockontherocks.eu

www.rockontherocks.eu

Adresa
Tisá
403 36 Tisá-Ostrov
mapa

Kontaktní osoba:
Philipp Scherf

filip/rockontherocks/eu

Ukončeno
250 Kč

Ručíme za tento nákup

 • Ručíme za tento nákup
 • Kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s plněním Vašeho Vykupónu
 • Pokud máte jakýkoliv dotaz, zavolejte nám na tel.: 222 703 222

Dotazy k nabídce (0)
250 Kč
Ukončeno
Nabídka skončila 25. 5. 2012

Dodavatel http://www.rockontherocks.eu
zatím nemá dostatek zákaznických hodnocení

Zákaznická podpora

Tel.: 222 703 222

Nejčastější dotazy

 • Jak můžu koupit tuto nabídku?

  Klikněte na zelené tlačítko „Koupit“ nebo „Vybrat variantu“. Na stránce s objednávkou vyplňte vše potřebné a klikněte na „Dokončit objednávku“. Po zaplacení Vám na zadaný e-mail přijde Vykupón (ten najdete i v sekci „Moje nákupy“). Dále postupujte dle instrukcí (jsou uvedené na Vykupónu a u nabídky v návodu „Jak uplatnit slevu“ – vždy čtěte pozorně).

 • Co je to Vykupón, jak mám uplatnit slevu?

  Vykupón je slevový poukaz s unikátním číselným kódem – přijde Vám na Váš e-mail po přijetí platby na Vykupto.cz. Tento kód pak slouží k uplatnění zakoupené slevy. Přesný postup uplatnění najdete na Vykupónu a u každé nabídky v návodu „Jak uplatnit slevu“.

 • Kdy mi přijde Vykupón?

  Po přijetí platby na účet Vykupto.cz Vám bude Vykupón automaticky zaslán na e-mail, který zadáte na stránce s objednávkou. V případě platby kartou tak održíte Vykupón obratem, pokud zaplatíte převodem, pak Vám dorazí za 1–3 pracovní dny. Vykupón najdete také v sekci „Moje nákupy“ (vpravo nahoře po přihlášení).

 • Máte dárkovou verzi Vykupónu?

  Ano! Přihlaste na Vykupto.cz, jděte do „Moje nákupy“ (odkaz najdete v menu vpravo nahoře) a klikněte na „Dárkový Vykupón“. Dostanete se na stránku, kde si můžete vybrat grafické téma a do Vykupónu můžete napsat přání. Je to originální dárek, který potěší každého!

 • Kdo je to dodavatel slevy?

  Vykupto.cz je slevový portál, který domlouvá slevy u dodavatelů – firmy, značky, restaurace, cestovní kanceláře apod. Na Vykupto.cz pak kupujete Vykupón (slevový kupón), který uplatníte u dodavatele slevy pomocí unikátního číselného kódu z Vykupónu.

 • Můžu zaplatit jinak než kartou nebo převodem?

  Ano! Můžete zaplatit složenkou nebo vkladem v bance (výše poplatku se řídí podmínkami konkrétní banky). V objednávce zvolte způsob platby „Převodem na účet“ a dokončete objednávku – na další stránce se Vám zobrazí platební údaje (přijdou Vám i e-mailem).

Další často kladené dotazy