Tato nabídka již bohužel není aktivní. Vybírejte z podobných dnešních slev:

Gargano – až 14denní zájezd s polopenzí

Dovolená u moře v prosluněné jižní Itálii v červnu, červenci a srpnu. V ceně doprava, polopenze a ubytování v bungalovu, chatce, karavanu nebo stanu – areál s obchůdkem, barem a zázemím pro děti i sport jen 50 m od pláže!

Platnost Vykupónu je 25. 5.–30. 6. 2015
Ukončeno
od 4 390 Kč
 • Zájezd do Itálie na 10/13/14 dní a 7/10/11 nocí od 3 990 Kč/os.
 • V ceně doprava autobusem, ubytování a polopenze
 • Bungalovy, chatky, karavany a stany pro 2–4 osoby
 • Moderní areál Villaggio Riccio jen 50 m od oblázkové pláže
 • Jižní Itálie – poloostrov Gargano s panenskou přírodou
 • Termíny červen, červenec a srpen 2015 – klikněte na „Vybrat variantu“
 • Před koupí Vykupónu rezervujte termín u CK

Poloostrov Gargano – panenská příroda, nádherné pláže

Prožijte letošní letní dovolenou u moře na prosluněném jihu Itálie! Poloostrov Gargano je součástí kraje Puglia s hlavním centrem Foggia. Je chráněnou krajinnou rezervací se zákazem stavby nových objektů, a proto je téměř nenarušen vlivem přetechnizované civilizace. Panenská příroda v okolí Mattinaty – místa, kde budete trávit svou dovolenou, nabízí neopakovatelný výhled na moře, vápencové skály, jeskyně, útesy a malebné zátoky. Průměrné teploty na Garganu dosahují v červnu 30 °C, v létě 38 °C, moře mívá v červnu kolem 25 °C, v létě kolem 28 °C.

Areál 50 m od pláže – market, hřiště, animační programy

Ubytováni budete v areálu Villaggio Riccio umístěném v olivovém háji u průzračně čistého moře. Oblázkové pláže najdete pouhých 50 m od areálu. Areál je vybaven recepcí, barem, minimarketem (obchůdkem se smíšeným zbožím), restaurací, zastřešenou tělocvičnou, víceúčelovým hřištěm, beach volejbalovým hřištěm, dětským hřištěm s trampolínou, stolním tenisem, stolním fotbálkem, půjčovnou sportovních potřeb (míče, rakety, pálky apod). Pobyt vám bude v rámci animačního programu zpříjemňovat kvalifikovaný lektor a tanečník. Možnost cvičení aerobicu a zumby, posilovna je k dispozici zdarma. Každý večer probíhají v areálu Villaggio Riccio společenské aktivity + večerní disco. Během dne se pořádají různé turnaje v beach volejbalu, nohejbalu a mnoho dalších. Městečko Mattinata je vzdáleno 30 minut chůze.

V nabídce CK množství fakultativních výletů

Během pobytu máte možnost s organizovanými výlety objevovat krásy okolí, historických památek a přírodních zajímavostí. Vybrat si můžete z široké nabídky výletů, které se dají zakoupit na místě (platba v EUR), např. Vieste, Manfredonie – trhy, výlet motorovou lodí podél pobřeží, Monte Sant Angelo, Řím, Vesuv a Pompeje, Monte Sacro.

 • Bungalovy se dvěma ložnicemi

V bungalovu se nachází 4× postel (2 ložnice), přikrývky s polštáři, kuchyňský kout s vybavenou linkou (sada nádobí, sporák, lednička) a vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo a sprcha s teplou vodou). K dispozici je posezení s plastovým nábytkem (židle a stůl) a sušákem na prádlo.

 • Dřevěné čtyřlůžkové chatky

V chatkách se nachází 2× dvoulůžková postel, přikrývky s polštáři, dvouhořákový vařič, (plynová bomba za poplatek 10 €) a sada nádobí, lednička, venkovní terasa s plastovým nábytkem a sušákem na prádlo. Chatky jsou bez vlastního sociálního zařízení, to je k dispozici centrálně v areálu – sprchy s teplou vodou, umyvadla, WC, prostor na umývání nádobí a praní.

 • Až čtyřlůžkové karavany

Karavany jsou dvou, tří nebo čtyřlůžkové (různých typů). Jsou vybaveny postelemi menších rozměrů, elektrickým osvětlením, přikrývkami s polštáři, dvouhořákovým vařičem (plynová bomba za poplatek 10 €), ledničkou, sadou nádobí a sušákem na prádlo.. Před karavany najdete venkovní plastový nábytek (plastové židle a stůl). Posezení je ohraničeno ratanovou stěnou. Karavany jsou bez vlastního sociálního zařízení, to je k dispozici centrálně v areálu – sprchy s teplou vodou, umyvadla, WC, prostor na umývání nádobí a praní.

 • Čtyřlůžkové stany

Ve stanech se nachází 2 oddělené ložnice, molitanové matrace na dřevěných podlážkách, přikrývka s polštářem, elektrické osvětlení, bez vařiče (možnost využití centrální kuchyňky), lednička, venkovní plastový nábytek (plastové židle a stůl) + slunečník, sada nádobí (hrnce, pánev, miska, příbory, sklenice, talíře, hrnky). Stany jsou bez vlastního sociálního zařízení, to je k dispozici centrálně v areálu – sprchy s teplou vodou, umyvadla, WC, prostor na umývání nádobí a praní.

Nástupní místa

 • Trasa A: Brno – Praha – Plzeň – Rozvadov – Itálie a zpět
 • Trasa B: Brno – Mikulov – Itálie a zpět
 • Trasa C: Ostrava – Olomouc – Brno – Mikulov – Itálie a zpět. Nástupní místo Ostrava je za poplatek 400 Kč, Olomouc 200 Kč (svoz tam i zpět)

V ceně máte

 • Ubytování na 7,10 nebo 11 nocí dle termínu ve zvoleném typu ubytování
 • Dopravu autobusem ČR – Itálie (Mattinata) a zpět
 • Akce polopenze zdarma (snídaně, večeře) – závodní stravování
 • Služby českého delegáta
 • U bungalovů spotřeba plynu

Měli byste vědět

 • Min. počet ubytovaných v jednom objektu jsou 2 osoby, max. pak 4 osoby, neobsazená lůžka nedoplácíte
 • Cena nezahrnuje svoz z Ostravy (400 Kč) a svoz z Olomouce (200 Kč)
 • Cestovní pojištění není v ceně (možnost připojištění v CK)
 • Povinný poplatek na místě – rekreační taxa 2,20 €/os./noc
 • U bungalovů povinný poplatek 10 €/os./pobyt za povlečení a úklid (klienti obdrží navíc i ručníky, čisticí prostředky a toaletní papír)
 • U chatek, karavanů a stanů není v ceně povlečení a úklid (klienti si zajistí sám, nebo je možné zajistit za příplatky v EUR na místě)
 • U chatek, karavanů a stanů nejsou v ceně ručníky, čisticí prostředky, toaletní papír (klienti si vezmou sami)
 • U chatek a karavanů cena nezahrnuje spotřebu plynu (plynová bomba za poplatek 10 €, není povinné)
 • Povinná vratná kauce 1 000 Kč nebo 50 €/ubytovací objekt
 • WiFi v areálu za poplatek v EUR

Cestujete s dětmi?

Pokud vyrážíte na dovolenou s rodinou, zakupte pro dospělé osoby a děti od 2 let příslušný počet Vykupónů (1 osoba = 1 Vykupón). Dítě do 1,99 let je zdarma bez nároku na lůžko a stravu, platí pouze autobusovou dopravu 3 400 Kč.

Dárkový Vykupón


Jak uplatnit tuto slevu – čtěte pozorně

Po zaplacení obdržíte Vykupón, který uplatníte u CK

Před zakoupením Vykupónu je nutné ověřit termín, ubytovací kapacitu a nástupní místo u CK na tel. 542 212 800 nebo 608 330 419 (volejte Po–Pá: 9.00–17.00, o víkendu je v provozu jen mobil CK 608 330 419). Proveďte v CK rezervaci na své jméno.

1. Po obdržení Vykupónu (přijde vám e-mailem), nejpozději však 30. 6. 2015, napište e-mail na gargano/gargano/cz
2. Do textu e-mailu opište 13místné kódy Vykupónů (1 osoba = 1 Vykupón), uveďte na jaké jméno byla rezervace, typ ubytování, termín a nástupní místo.
3. Následně uzavřete s kanceláří GARGANO CK s.r.o. Smlouvu o zájezdu – kvůli pojištění a vaší ochraně (bez dalších poplatků)

Platnost Vykupónu je 25. 5.–30. 6. 2015


Místo vaší dovolené

Areál Villaggio Riccio
Mattinata, Gargano
Itálie

GPS souřadnice
N41°42'32.2", E16°4'6.3"
Mapa


Dodavatel slevy

Gargano CK s.r.o.

www.gargano.cz

Adresa
Gorkého 1
60200 Brno
mapa

gargano/gargano/cz
Tel. 542 212 800; 608 330 419

Ukončeno
od 4 390 Kč

Dotazy k nabídce (10)
od 4 390 Kč
Ukončeno
Nabídka skončila 27. 6. 2015

Dodavatel Gargano CK s.r.o.
Hodnocení minulých akcí (527 zákazníků)