Tato nabídka již bohužel není aktivní. Vybírejte z podobných dnešních slev:

Spalovač tuků Monster Booster

Zvyšte váš výkon a spalujte tuky pomocí rozšířeného přípravku užívaného špičkovými českými sportovci!

Platnost Vykupónu je 26. 3.–12. 6. 2012
Ukončeno
299 Kč
  • Rozšířený spalovač tuků Monster Booster
  • Balení obsahuje 100 tablet
  • Kofein, synefrin, taurin, L-carnitin a extrakt green tea
  • Podporuje redukci tuku, koncentraci a koordinaci
  • Zvyšuje odolnost, energii a vytrvalost
  • Vyvinutý ve spolupráci s českými sportovci
  • Osobní odběr v Praze, nebo poštovné 99 Kč při převzetí

Zvyšte výkon a spalte tuky s Monster Booster!

Pokud potřebujete zlepšit kondici a zbavit se nadbytečných tuků, je pro vás Monster Booster tím pravým! Jedná se o rozšířený spalovač tuků, který kromě lepšího spalování tuků podporuje koncentraci a koordinaci. Zvyšuje odolnost, energii a vytrvalost. Tento doplněk stravy je složen z pěti vysoce efektivních látek – kofeinu, synefrinu, taurinu, L-carnitinu a extraktu z green tea – v ideálním poměru. Jedna tableta Monster Booster obsahuje 100 mg kofeinu, 10 mg synephrinu, 300 mg L-carnitine tartratu, 100 mg extraktu ze zeleného čaje a 400 mg taurinu. Balení obsahuje 100 tablet.

Vyvinutý ve spolupráci s českými sportovci

Monster Booster je v současné době používán špičkou českého boxu Miguelem Velozem a Ladislavem Kutilem a hráči prvoligového týmu Bohemians 1905 – brankářem Radkem Sňozíkem a nejlepším střelcem týmu Milanem Škodou. Tento rozšířený spalovač tuků je vhodný pro aktivní i rekreační sportovce, studenty, osoby vystavené psychickému a fyzickému stresu a osoby trpící nadváhou. Dávkování: 1 tableta ráno a 1 tableta 30 minut před tělesnou nebo duševně namáhavou aktivitou.

Podporuje koncentraci a zvyšuje vytrvalost

Kofein zvyšuje výkonnost při vytrvalostních sportech, napomáhá odstraňovat únavu, zlepšuje koncentraci a psychickou aktivitu. Synefrin je přírodním zdrojem efedrinu, urychluje látkovou výměnu a spalování tuků, jeho užíváním se extrémně zvyšuje koncentrace. Karnitin je tělu vlastní látka, která pomáhá využívat tělesný tuk jako zdroj energie. Taurin stimuluje mozkovou aktivitu a má vliv na rychlejší zotavení po fyzické zátěži. Green Tea obsahuje silné antioxidanty, které jsou ve svém účinku nejméně 100krát efektivnější než vitamín C a asi 25krát účinnější než další důležitý antioxidant vitamín E.


Jak uplatnit tuto slevu – čtěte pozorně

Vykupón uplatníte v místě slevy nebo e-mailem

Pro osobní odběr Vykupón vytiskněte a po telefonické domluvě uplatněte v provozovně Iron Power, Elišky Peškové 14, Praha 5-Smíchov (před vyzvednutím volejte na tel. 734 386 551, otevírací doba Po, St, Pá: 18:00–22:00) nebo v provozovně Mega Pro, Elišky Přemyslovny 378, Praha-Zbraslav (před vyzvednutím volejte na tel. 602 153 369, otevírací doba Po–Pá: 9:00–15:00). Pro zaslání poštou napište do e-mailu objednavky.ironpower/gmail/com kontaktní údaje s telefonním číslem a kód Vykupónu. Poštovné 99 Kč zaplatíte při převzetí. Při objednání více kusů platíte jen jedno poštovné.

Platnost Vykupónu je 26. 3.–12. 6. 2012


Adresa dodavatele slevy

Iron Power

www.atp-nutrition.com

Adresa
Elišky Peškové 14
15000 Praha 5
mapa

Kontaktní osoba:
Josefína Lamačová

objednavky.ironpower/gmail/com
Tel. 734386551

Ukončeno
299 Kč

Dotazy k nabídce (0)
299 Kč
Ukončeno
Nabídka skončila 10. 4. 2012

Dodavatel Iron Power
Hodnocení minulých akcí (113 zákazníků)