Spalovač tuků Monster Booster

Zvyšte váš výkon a spalujte tuky pomocí rozšířeného přípravku užívaného špičkovými českými sportovci!

 Přeposlat

Pošlete tuto nabídku e-mailem
Přidat další
Platnost Vykupónu je 26. 3.–12. 6. 2012
Ukončeno
299 Kč
 • Rozšířený spalovač tuků Monster Booster
 • Balení obsahuje 100 tablet
 • Kofein, synefrin, taurin, L-carnitin a extrakt green tea
 • Podporuje redukci tuku, koncentraci a koordinaci
 • Zvyšuje odolnost, energii a vytrvalost
 • Vyvinutý ve spolupráci s českými sportovci
 • Osobní odběr v Praze, nebo poštovné 99 Kč při převzetí

Zvyšte výkon a spalte tuky s Monster Booster!

Pokud potřebujete zlepšit kondici a zbavit se nadbytečných tuků, je pro vás Monster Booster tím pravým! Jedná se o rozšířený spalovač tuků, který kromě lepšího spalování tuků podporuje koncentraci a koordinaci. Zvyšuje odolnost, energii a vytrvalost. Tento doplněk stravy je složen z pěti vysoce efektivních látek – kofeinu, synefrinu, taurinu, L-carnitinu a extraktu z green tea – v ideálním poměru. Jedna tableta Monster Booster obsahuje 100 mg kofeinu, 10 mg synephrinu, 300 mg L-carnitine tartratu, 100 mg extraktu ze zeleného čaje a 400 mg taurinu. Balení obsahuje 100 tablet.

Vyvinutý ve spolupráci s českými sportovci

Monster Booster je v současné době používán špičkou českého boxu Miguelem Velozem a Ladislavem Kutilem a hráči prvoligového týmu Bohemians 1905 – brankářem Radkem Sňozíkem a nejlepším střelcem týmu Milanem Škodou. Tento rozšířený spalovač tuků je vhodný pro aktivní i rekreační sportovce, studenty, osoby vystavené psychickému a fyzickému stresu a osoby trpící nadváhou. Dávkování: 1 tableta ráno a 1 tableta 30 minut před tělesnou nebo duševně namáhavou aktivitou.

Podporuje koncentraci a zvyšuje vytrvalost

Kofein zvyšuje výkonnost při vytrvalostních sportech, napomáhá odstraňovat únavu, zlepšuje koncentraci a psychickou aktivitu. Synefrin je přírodním zdrojem efedrinu, urychluje látkovou výměnu a spalování tuků, jeho užíváním se extrémně zvyšuje koncentrace. Karnitin je tělu vlastní látka, která pomáhá využívat tělesný tuk jako zdroj energie. Taurin stimuluje mozkovou aktivitu a má vliv na rychlejší zotavení po fyzické zátěži. Green Tea obsahuje silné antioxidanty, které jsou ve svém účinku nejméně 100krát efektivnější než vitamín C a asi 25krát účinnější než další důležitý antioxidant vitamín E.


Jak uplatnit tuto slevu – čtěte pozorně

Vykupón uplatníte v místě slevy nebo e-mailem

Pro osobní odběr Vykupón vytiskněte a po telefonické domluvě uplatněte v provozovně Iron Power, Elišky Peškové 14, Praha 5-Smíchov (před vyzvednutím volejte na tel. 734 386 551, otevírací doba Po, St, Pá: 18:00–22:00) nebo v provozovně Mega Pro, Elišky Přemyslovny 378, Praha-Zbraslav (před vyzvednutím volejte na tel. 602 153 369, otevírací doba Po–Pá: 9:00–15:00). Pro zaslání poštou napište do e-mailu objednavky.ironpower/gmail/com kontaktní údaje s telefonním číslem a kód Vykupónu. Poštovné 99 Kč zaplatíte při převzetí. Při objednání více kusů platíte jen jedno poštovné.

Platnost Vykupónu je 26. 3.–12. 6. 2012


Adresa dodavatele slevy

Iron Power

www.atp-nutrition.com

Adresa
Elišky Peškové 14
15000 Praha 5
mapa

Kontaktní osoba:
Josefína Lamačová

objednavky.ironpower/gmail/com
Tel. 734386551

Ukončeno
299 Kč

Ručíme za tento nákup

 • Ručíme za tento nákup
 • Kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s plněním Vašeho Vykupónu
 • Pokud máte jakýkoliv dotaz, zavolejte nám na tel.: 222 703 222

Dotazy k nabídce (0)
299 Kč
Ukončeno
Nabídka skončila 10. 4. 2012

Dodavatel Iron Power
Hodnocení minulých akcí (112 zákazníků)

Zákaznická podpora

Tel.: 222 703 222

Nejčastější dotazy

 • Jak můžu koupit tuto nabídku?

  Klikněte na zelené tlačítko „Koupit“ nebo „Vybrat variantu“. Na stránce s objednávkou vyplňte vše potřebné a klikněte na „Dokončit objednávku“. Po zaplacení Vám na zadaný e-mail přijde Vykupón (ten najdete i v sekci „Moje nákupy“). Dále postupujte dle instrukcí (jsou uvedené na Vykupónu a u nabídky v návodu „Jak uplatnit slevu“ – vždy čtěte pozorně).

 • Co je to Vykupón, jak mám uplatnit slevu?

  Vykupón je slevový poukaz s unikátním číselným kódem – přijde Vám na Váš e-mail po přijetí platby na Vykupto.cz. Tento kód pak slouží k uplatnění zakoupené slevy. Přesný postup uplatnění najdete na Vykupónu a u každé nabídky v návodu „Jak uplatnit slevu“.

 • Kdy mi přijde Vykupón?

  Po přijetí platby na účet Vykupto.cz Vám bude Vykupón automaticky zaslán na e-mail, který zadáte na stránce s objednávkou. V případě platby kartou tak održíte Vykupón obratem, pokud zaplatíte převodem, pak Vám dorazí za 1–3 pracovní dny. Vykupón najdete také v sekci „Moje nákupy“ (vpravo nahoře po přihlášení).

 • Máte dárkovou verzi Vykupónu?

  Ano! Přihlaste na Vykupto.cz, jděte do „Moje nákupy“ (odkaz najdete v menu vpravo nahoře) a klikněte na „Dárkový Vykupón“. Dostanete se na stránku, kde si můžete vybrat grafické téma a do Vykupónu můžete napsat přání. Je to originální dárek, který potěší každého!

 • Kdo je to dodavatel slevy?

  Vykupto.cz je slevový portál, který domlouvá slevy u dodavatelů – firmy, značky, restaurace, cestovní kanceláře apod. Na Vykupto.cz pak kupujete Vykupón (slevový kupón), který uplatníte u dodavatele slevy pomocí unikátního číselného kódu z Vykupónu.

 • Můžu zaplatit jinak než kartou nebo převodem?

  Ano! Můžete zaplatit složenkou nebo vkladem v bance (výše poplatku se řídí podmínkami konkrétní banky). V objednávce zvolte způsob platby „Převodem na účet“ a dokončete objednávku – na další stránce se Vám zobrazí platební údaje (přijdou Vám i e-mailem).

Další často kladené dotazy